درباره هاستل

جستجوگر هاست ، سرور مجازی و سرور اختصاصی

هاستل یک جستجوگر خدمات هاستینگ مانند هاست ، سرور مجازی و سرور اختصاصی و یا حتی میزبانی ایمیل / هاست ایمیل و میزبانی / هاست پایگاه داده است. با هاستل ، بهترین سرویس هاست را سریع‌تر از همیشه جستجو و انتخاب می‌کنید.

ما در هاستل به خوبی می‌دانیم که انتخاب یک سرویس هاستینگ مانند هاست یا به بعارت دقیق‌تر، هاست اشتراکی ، سرور مجازی (VPS) یا سرور اختصاصی چقدر می‌تواند مهم باشد. اگر در پی انتخاب یک هاست اشتراکی، سرور مجازی یا سرور اختصاصی هستید، در هاستل می‌توانید طرح‌های شرکت‌های هاستینگ را جستجو کرده و گزینه‌ی مناسب خو را انتخاب کنید.

توجه کنید که هاستل یک هاستینگ نیست و فعالیت آن فروش هاست ، سرور مجازی یا سرور اختصاصی و مانند آن نیست. هاستل حتی نماینده‌ی فروش هیچ یک از هاستینگ هایی که در آن معرفی می‌شوند نیز نیست. بلکه هاستل فقط بستری برای معرفی طرح‌ها و خدمات هاستینگ کسب و کارهای این حوزه است و امکانات مختلفی را برای جستجو و انتخاب سریع‌تر خدمات هاستینگ مناسب فراهم کرده است.

ما از هیچ یک از هاستینگ هایی که در هاستل معرفی شده‌اند طرفداری یا حمایت نمی‌کنیم. هدف هاستل تنها ایجاد فضایی کارا و کاربردی برای انتخابی با کیفیت است.

در نهایت پس از تشکر و قدردانی از شما، در صورتی که انتقاد یا پیشنهادی نسبت به هاستل دارید، بسیار خوشحال خواهیم شد که آن را از طریق صفحه تماس با ما با ما در میان بگذارید.

هاستینگ هستید؟

اگر یک کسب و کار هاستینگ دارید می‌توانید طرح‌های خدمات هاستینگ خود را در هاستل ثبت کنید. ثبت این طرح‌ها در هاستل رایگان است و برای همیشه نیز رایگان خواهد بود. ما از حضور شما در هاستل استقبال می‌کنیم. برای ثبت نام در هاستل و ثبت طرح‌های هاستینگ لطفا از اینجا ثبت نام کنید.

توجه: با عرض پوزش، هاستل در حال حاضر به صورت آزمایشی فعالیت خود را شروع کرده است و ثبت نام در نیمه‌ی دوم بهمن ماه 1396 فعال خواهد شد.

با تشکر
تیم مدیریت «هاستل»